Предстоятель ПЦУ відвідав ставропігійну парафію на Житомирщині

23 вересня, 10:09
Православні
Предстоятель ПЦУ відвідав ставропігійну парафію на Житомирщині - фото 1
Митрополит Епіфаній 21 вересня 2023 року відвідав ставропігійну парафію селища Лугини Житомирської області, де очолив Літургію.

Митрополит Епіфаній 21 вересня 2023 року відвідав ставропігійну парафію селища Лугини Житомирської області, де очолив Літургію, повідомляє ПЦУ.

Предстоятель ПЦУ возніс особливу молитву в час, коли Батьківщина в небезпеці. Звучали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Наприкінці Богослужіння Митрополит Епіфаній виголосив першосвятительське слово та очолив урочистий хресний хід.

Предстоятель ПЦУ сказав про велике значення молитви в час випробувань, які зараз проходить наш народ у зв’язку з повномасштабним російським нападом.

«Ми завжди маємо покладати надію на Бога, Який надихає нас, торкається нашої душі невидимою благодаттю. Особливо ми це відчуваємо у храмі, де спільно збираємося для молитви в цьому особливому посвяченому Богові місці», – додав Митрополит Епіфаній.

На завершення свого візиту Митрополит ПЦУ звершив заупокійну молитву біля меморіалу на честь полеглих захисників України, який розташований у центрі селища.

«Сьогодні ми молилися за воїнів, які віддали життя за кожного з нас і завдяки їм ми будемо і далі боротися за нашу Богом дану землю. Ми плекаємо пам’ять про них та молимося за їхні безсмертні душі. Ми виявляємо любов до них, бо і вони виявили найвищий ступінь любові поклавши свої життя захищаючи нас усіх. Тому нехай Господь упокоїть їхні душі, а нас помилує і подасть сили і далі вести справедливу боротьбу й наближати нашу перемогу. В нас є за що боротися, тут біля нас наше майбутнє – наші дітки, які заслуговують на свою державу і свою Церкву», – підсумував він.