Предстоятель ПЦУ висловив співчуття родичам курсантів, які загинули в авікатастрофі

Предстоятель ПЦУ висловив співчуття родичам курсантів, які загинули в авікатастрофі - фото 1
"Серце крається від повідомлення про авіакатастрофу під Чугуєвом. Висловлюю сердечні співчуття батькам, які вмить втратили своїх дітей, рідним та близьким, студентам-однокурсникам та викладачам".

Про це у себе на Фейсбуці написав Предстоятель ПЦУ Еаіфаній, зазначивши, що ще торік він спілкувався з ними у Харківському національному університеті повітряних сил.

"Нехай Господь підтримає вас та дасть твердості духу пережити біль втрати. Мої ж молитви сьогодні за спокій душ вірних дітей України, з якими ще в жовтні минулого року в Харківському національному університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба ми спілкувалися про Євангельську любов. Нехай Бог прийме їх у Своїх Небесних оселях.
Вічна пам‘ять і вічний спокій загиблим військовим льотчикам та курсантам!".

Ввечері 25 вересня у Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч із дорогою впав військовий літак АН-26 та одразу загорівся.

На борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба - всього 27 людей.

Внаслідок катастрофи 26 людей загинули і 1 постраждала.

Як повідомляє Українська правда, міністр оборони Андрій Таран заявив, що літак АН-26, скоріш за все, зачепився крилом за землю.

Слідчі ДБР розглядають чотири версії катастрофи військового літака АН-26 на Харківщині.