Предстоятель ПЦУ зустрівся з керівництвом ДСНС України

11 травня, 09:00
Суспільство
Предстоятель ПЦУ зустрівся з керівництвом ДСНС України - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 10 травня зустрівся з Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майором служби цивільного захисту Сергієм Круком.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії ПЦУ.

У зустрічі також взяли участь начальник Головного управління ДСНС України у Києві генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Ватолін та начальник Дніпровського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві полковник служби цивільного захисту Ігор Шилохвост.

Предстоятель ПЦУ обговорив з гостями актуальну ситуацію щодо відбиття російського нападу на нашу державу, відновлення пошкодженої ворогом інфраструктури, міжнародну допомогу Україні та поглиблення співпраці між Церквою і рятувальниками.

Окрім того, під час спілкування було присвячено увагу створенню у лавах ДСНС інституту капеланського служіння та залучення священиків ПЦУ до надання духовної й психологічної підтримки тим, хто постраждав від дій окупантів.

«Ми з радістю готові сприяти рятувальникам, адже захищати життя і здоров’я громадян – це почесна й благородна місія. Господь бачить самовіддану, жертовну і правдиву боротьбу нашого народу і Він неодмінно допоможе нам здолати агресора. Надія на Бога і наша єдність – це запорука перемоги», – сказав Предстоятель ПЦУ Епіфаній.