Предстоятель ПЦУ зустрівся з очільницею Херсонської міської військової адміністрації

02 лютого, 10:01
Держава
Предстоятель ПЦУ зустрівся з очільницею Херсонської міської військової адміністрації - фото 1
Митрополит Епіфаній 31 січня 2023 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з начальником Херсонської міської військової адміністрації Галиною Луговою.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, під час спілкування сторони обговорили ситуацію у звільненому від російських загарбників Херсоні, де ворог щодня продовжує навмисно завдавати ударів по об’єктах цивільної інфраструктури.

Галина Лугова зазначила, що у місті зруйновані усі пологові будинки, п’ятдесят вісім шкіл і дитячих садочків, понад тисячу житлових будинків, пошкоджено цілий ряд громадських будівель, пунктів незламності та інших установ.

«Окупанти постійно помиляються, коли думають що тероризуючи мирне населення зможуть зламати нашу волю до захисту Батьківщини. Україна не є тоталітарною державою, на зразок їхньої, тому нас не залякати. Ми дуже самоорганізовані і боротимемося за свою Богом дану землю та свободу», – сказав з цього приводу Предстоятель ПЦУ.

Окрім того, йшлося й про інші актуальні питання. Зокрема про соціальні, волонтерські та благодійні проєкти, які здійснюються Церквою та державою задля допомоги тим, хто постраждав від жахіть війни.