Предстоятель ПЦУ зустрівся з представниками італійської асоціації «Μediterranea»

04 травня, 09:55
Православні
Предстоятель ПЦУ зустрівся з представниками італійської асоціації «Μediterranea» - фото 1
Митрополит Епіфаній зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з представниками італійської асоціації «Μediterranea», яка підтримує мирне населення України, що страждає від російської агресії.

У зустрічі також взяв участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, повідомляє офіційни сайт ПЦУ.

Предстоятель Православної Церкви України висловив подяку за допомогу українському народові у ці складні часи війни.

«Ми щиро вдячні вам за підтримку в цей важкий час війни. Ми по-особливому відчуваємо цю підтримку з боку Італії та італійців, не тільки матеріальну підтримку, але й духовну, молитовну підтримку. Молитва є дуже важливою в цей час випробувань. Зараз в Україні йде не просто війна між двома державами, між Росією і Україною, а це глибша боротьба, боротьба добра і зла, боротьба диявола проти всього світу. Від нас зараз залежить, чи ми будемо в Європі і загалом у всьому світі мати мир і безпеку. Тому краще допомагати нам, щоб ми тут, на теренах України, присікли це зло раз і назавжди, щоб воно не розповсюджувалося далі», – сказав Митрополит Епіфаній.

Також він наголосив, що Українська Церква та український народ будуть робити все для того, щоб рухатися тим шляхом, який приведе нас до перемоги, до торжества правди.

Іноземні гості подякували за теплий прийом та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.