• Головна
  • Проекти
  • Предстоятель Української Православної Церкви благословив новообраного Президента України...

Предстоятель Української Православної Церкви благословив новообраного Президента України

21.02.2010, 12:04
Предстоятель Української Православної Церкви благословив новообраного Президента України - фото 1
У Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі в присутності новообраного Президента України Віктора Януковича Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Подячний молебень з нагоди завершення виборчої кампанії.

IMG_9987_w.jpgКИЇВ – У Неділю Торжества Православ’я, 21 лютого, в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі в присутності новообраного Президента України Віктора Федоровича Януковича Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Подячний молебень з нагоди завершення виборчої кампанії.

За повідомленням офіційного веб-сайту УПЦ, Митрополит Володимир привітав Віктора Януковича з перемогою на виборах Президента України та подарував йому в благословення список Іверської ікони Божої Матері. Саме перед оригіналом Іверської чудотворної ікони Божої Матері молився Віктор Федорович під час відвідин Святої Гори Афон. І саме в день пам’яті Іверської ікони Божої Матері 25 лютого відбудеться інавгурація Президента України.

P1010028.jpgw.jpgТакож Предстоятель УПЦ подарував новообраному Президентові України примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія, на оригіналі якого Віктор Янукович присягатиме народові України в стінах Верховної Ради України. В Книзі Предстоятель УПЦ зробив напис: "Президенту України Віктору Януковичу з Божим благословенням та побажанням звершувати керівництво Державою згідно Слова Божого".

P1010036.jpg_w.jpgОтримавши благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, новообраний Президент України Віктор Янукович звернувся до духовенства та віруючих зі словами подяки за молитовну підтримку та висловив впевненість в тому, що завдяки нашому працьовитому народові, нашій родючій землі та православній вірі Україна буде сильною і квітучою державою, яку поважатимуть у світі.