• Головна
  • Новини
  • Предстоятель УПЦ нагородив організаторів та учасників Міжнародного семінару з управління об’єктами всесвітньої спадщини...

Предстоятель УПЦ нагородив організаторів та учасників Міжнародного семінару з управління об’єктами всесвітньої спадщини

05.11.2010, 10:17
Предстоятель УПЦ нагородив організаторів та учасників Міжнародного семінару з управління об’єктами всесвітньої спадщини - фото 1

Предстоятель Української Православної Церкви 4 листопада у своїй резиденції У Києво-Печерській Лаврі зустрівся із організаторами Міжнародного семінару «Роль релігійних громад в управлінні об’єктами всесвітньої спадщини», який 2-5 листопада проходить у Києві, та вручив їм церковні нагороди.

Nagoroda2.jpgПредстоятель Української Православної Церкви 4 листопада у своїй резиденції У Києво-Печерській Лаврі зустрівся із організаторами Міжнародного семінару «Роль релігійних громад в управлінні об’єктами всесвітньої спадщини», який 2-5 листопада проходить у Києві, та вручив їм церковні нагороди.

Nagoroda1.jpgЗокрема, заступник Генерального директора ЮНЕСКО з питань культури Франческо Бандари, міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк та його заступник Тимофій Кохан нагороджені орденами святителя Димитрія, митрополита Ростовського, програмний спеціаліст ЮНЕСКО Анна Сидоренко, директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Марія Громова та радник Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Роксолана Іванченко – орденами святої великомучениці Варвари, а заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко та заступник голови Національної комісії у справах ЮНЕСКО Володимир Яценківський – орденами Почаївської ікони Божої Матері.

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, семінар організовано за участі Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в рамках проголошеного Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй 2010 рік Роком зближення культур.

Співорганізаторами проекту від української сторони виступають Міністерство культури і туризму України та Міністерство закордонних справ України, Національна комісія України у справах ЮНЕСКО. Координатором заходу є Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Семінар проводиться під патронатом Президента України та з благословення Митрополита Київського і всієї України Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви.  Основну мету семінару його організатори вбачають у створенні платформи для дискусій і діалогу, із залученням відомих міжнародних експертів, національних директивних органів, місцевих керівників і представників релігійних структур всього світу, які повинні дійти до спільного рішення щодо поліпшення довгострокового управління об'єктами всесвітньої спадщини.