• Головна
  • Новини
  • Предстоятель УПЦ прийняв делегацію Грузинської Православної Церкви...

Предстоятель УПЦ прийняв делегацію Грузинської Православної Церкви

26.07.2012, 17:38
Предстоятель УПЦ прийняв делегацію Грузинської Православної Церкви - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі 26 липня прийняв делегацію Грузинської Православної Церкви на чолі із митрополитом Зугдидським і Цаїшським Герасимом, що прибула до України для участі у святкуванні 20-річчя Предстоятельського служіння Митрополита Володимира на Київській кафедрі

Сабодан___Грузинська_ПЦ.JPGМитрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі 26 липня прийняв делегацію Грузинської Православної Церкви на чолі із митрополитом Зугдидським і Цаїшським Герасимом, що прибула до України для участі у святкуванні 20-річчя Предстоятельського служіння Митрополита Володимира на Київській кафедрі, інформує офіційний сайт УПЦ.

Члени делегації передали Митрополиту привітання від Католікоса-Патріарха всієї Грузії Іліі ІІ, відзначивши, що уся Грузія молиться за здоров’я Предстоятеля Української Церкви. Владика Герасим підніс Митрополитові Піцундську ікону Божої Матері.

З нагоди ювілею та за заслуги перед Українською Православною Церквою, Митрополит Володимир удостоїв митрополита Герасима Відзнаки Предстоятеля Української Православної Церкви, а членів делегації – орденів «1020-річчя Хрещення Київської Русі».

Також Первосвятитель передав пам’ятні подарунки Патріарху Іллі та вручив сувеніри членам грузинської делегації.

На зустрічі також були присутні: керуючий справами УПЦ архиєпископ Бориспільський Антоній та Секретар Предстоятеля УПЦ архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.