Прем'єр-міністр України привітав Блаженнішого Святослава з днем народження

06 травня, 09:33
Держава
Прем'єр-міністр України привітав Блаженнішого Святослава з днем народження - фото 1
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль від себе особисто та від Кабінету Міністрів України 5 травня привітав Главу УГКЦ з Днем народження.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Денис Шмигаль прибув особисто до резиденції Глави УГКЦ в Києві, щоби привітати Предстоятеля.

«Пройшов ще один рік земного життя, дарованого Вам Господом. Він був складним і неймовірно динамічним, сповненим земними радощами та високою духовною любов’ю до ближнього. На жаль, усі здобутки і досягнення минулого року були затьмарені надзвичайно тяжкою втратою найріднішої для Вас людини – дорогої мами. Однак на всі життєві виклики Ви, Ваше Блаженство, дали гідну та надзвичайно шляхетну відповідь і як християнин, і як добрий пастир», – йдеться у привітанні, адресованому Блаженнішому Святославу.

З нагоди 51-го дня народження Денис Шмигаль побажав Блаженнішому Святославу якнайщедрішої Господньої благодаті, міцного здоров’я, наснаги та сил для нових звершень у благородній та благословенній праці.

«Нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма Своїми чеснотами, скріплюючи і надихаючи Вас, сповнюючи новини здобутками на благо Рідної Церкви та всього Українського народу!» – побажав прем’єр-міністр України.