Президент України нагородив секретаря Предстоятеля УПЦ

21.01.2010, 14:27
Президент України нагородив секретаря Предстоятеля УПЦ - фото 1
Зустріч Президента України Віктора Ющенка та Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира відбулася 21 січня у Києво-Печерській Лаврі.

Nahoroda.jpgКИЇВ — Зустріч Президента України Віктора Ющенка та Предстоятеля УПЦ відбулася 21 січня у Києво-Печерській Лаврі. Глава держави зустрівся з Митрополитом Володимиром, щоб привітати його зі святами Різдва Христового та Богоявлення. Принагідно Віктор Ющенко відзначив працю секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (Драбинка).

Президент України вручив «Орден за заслуги» ІІІ ступеня єпископу Олександру. В указі зазначено, що нагороду вручено за вагомий  особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України, високий професіоналізм та баготорічну сумлінну працю.  Зокрема було відзначено його діяльність у взаємовідносинах Церкви та держави за останні роки, а також в інформаційному просторі. Йдеться про створення мережі ЗМІ православного спрямування, підготовку святкування 1020-річчя Хрещення Русі, а також візитів Патріархів Алексія та Кирила в Україну у 2008 та 2009 роках.

Nahoroda_1.jpgМитрополит Володимир також привітав Главу держави зі всіма святами, які завершило святкування Хрещення Господнього (Богоявлення), та побажав наснаги у подальшій праці на благо нашої країни.

Під час бесіди сторони обмінялися святковими подарунками.

На зустрічі, як інформує прес-служба УПЦ, також були присутні ректор Київських духовних шкіл архиєпископ Бориспільський УПЦ Антоній та радник Президента Юрій Богуцький.