Президента просять указом оголосити суботу - Днем сім’ї в Україні

16 березня, 09:01
Держава
Відповідну петицію зареєстровано 15 березня 2021 року на сайті Презиента України. Її ініцатор Гунько Микола Іванович. За його словами, враховуючи сучасні виклики, направлені проти інституції сім'ї, потрібно відповідним указом оголосити суботу - Днем сім’ї в Україні, щоб таким чином щотижня привертати увагу українського суспільства на вічні сімейні цінності, навчати підростаюче покоління шанобливому ставленню до батька й матері.

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ

Українці в переважній більшості надзвичайно шанобливо ставляться до інституту сім'ї. Протягом багатьох років традиційно щорічно 15 травня в нашій державі відзначається започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році Міжнародний день сім’ї, встановлення якого було покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Враховуючи сучасні виклики, направлені проти інституції сім'ї, не достатньо один раз на рік актуалізувати дане питання, тому прошу Вас в рамках державної охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства відповідним указом оголосити суботу днем сім’ї в Україні, щоб таким чином щотижня привертати увагу українського суспільства на вічні сімейні цінності, навчати підростаюче покоління шанобливому ставленню до батька й матері, а сімейних людей спонукати до збереження вірності подружній обітниці, даній під час укладення шлюбу.

Сім’я і субота щільно пов’язані між собою історією походження, яка сягає в далекі часи створення світу, тому досить логічно буде саме в цей день приділити час для зміцнення сімейних відносин в українських родинах.