Програму “Школа подружнього життя”, створену пастором з Донеччини, рекомендує Мінмолодьспорту

Програму “Школа подружнього життя”, створену пастором з Донеччини, рекомендує Мінмолодьспорту - фото 1

Мінмолодьспорту, познайомившись з програмою “Школа подружнього життя” (яка також має 2 грифи МОН України) на обговоренні концепції Державної цільової соціальної Програми “Молодь України” на 2021-2025 рр., провело онлайн презентацію для обласних структурних підрозділів і молодіжних центрів та рекомендувало обласним структурним підрозділам молоді “Школу подружнього життя” для використання при підготовці молоді до шлюбу.

Про це повідомляє Релігія в Україні.

Автором програми та посібника для вчителів “Школа подружнього життя” є пастор церкви "Нове життя" (м. Краматорськ), керівник ГО "Моє покоління", магістр богослів'я Олег Олійник, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Slovoproslovo.info.

Також було запропоновано готувати по цій програмі спеціалістів, які готуватимуть молодь до подружнього життя. Крім того, керівництво структурних підрозділів молодіжної політики сприятиме у своїх містах в роботі з молоддю щодо підготовки її до шлюбу сертифікованим спеціалістам, які пройшли навчання за програмою “Школа подружнього життя” (надання приміщень та обладнання для занять, реклама, листи підтримки на відділи РАЦС, виші та інші заклади і молодіжні платформи, співфінансування тощо).

Кожен у своєму місті може мати вихід на місцеву молодь і готувати її до подружнього життя, маючи підтримку держструктур. Є можливість пройти навчання онлайн і отримати необхідні для тренерської роботи навчальні та супроводжувальні матеріали й сертифікат (подробиці в Viber 099-948-04-72)

Програма діє вже у 8 областях України: в Донецькій, Київській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Вінницькій та Дніпропетровській областях в школах, вузах, на молодіжних платформах, в сімейних центрах, при ЦСССДМ (міських центрах соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді), Центрах матері і дитини, при громадських організаціях, що працюють з молоддю та сім'ями, при військових частинах, а також при храмах і церквах.