Путін запізнився на зустріч із Папою Римським на годину

04.07.2019, 17:10
Путін запізнився на зустріч із Папою Римським на годину - фото 1
Президент Росії Владімір Путін знову запізнився на зустріч із Папою Римським Франциском у Ватикані.

Президент Росії Владімір Путін знову запізнився на зустріч із Папою Римським Франциском у Ватикані.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Сайт Ватикану анонсував, що зустріч запланована на 13:00. Президентський літак Путіна приземлився в аеропорту Фьюмічіно в Римі о 12:58, після чого російський президент одразу відправився до Ватикану.

З першої години біля Апостольского палацу (резиденції Папи) Путіна чекали особистий секретар Франциска, журналісти та почесна гвардія. Президент РФ прибув о 14:07.

В італійській столиці через приїзд Путіна посилили заходи безпеки, рух транспорту заблокований в "зеленій зоні", що включає 50 вулиць, заборонені акції протесту, контролюється повітряний простір над Римом.

Російський президент пересувається в Римі на власному броньованому лімузині Aurus Senat.

По маршруту кортежу розміщується велика кількість співробітників правоохоронних органів, снайперів і патрулів із підтримкою антитерористичних підрозділів.

Безпека також була посилена на площі Святого Петра і на вулицях, прилеглих до Ватикану. Паломникам і туристам заборонений доступ до площі. Відкриті тільки бічні доріжки для входу до базиліки.

Зустріч Римського Архиєрея і Путіна відбувалась у бібліотеці папського палацу близько години, як це і передбачено протоколом зустрічей понтифіка із закордонними гостями. 

По завершенні відбулася церемонія обміну подарунками. 

Римський Архиєрей подарував Путіну гравюру з видом на площу Святого Петра XVIII століття, щоб російський президент "не забув Рим".

Путін, у свою чергу, підніс понтифіку ікону з апостолами Петром і Павлом. Потім Путін і супроводжуючі його члени російської делегації поговорили з держсекретарем Ватикану П'єтро Пароліном.