Рада Церков заклила світових лідерів докласти ще більше зусиль для евакуації захисників Маріуполя

08 травня, 09:14
Суспільство
Рада Церков заклила світових лідерів докласти ще більше зусиль для евакуації захисників Маріуполя - фото 1
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає світових лідерів, ООН та інші міжнародні організації докласти ще більше зусиль для евакуації захисників Маріуполя, які залишаються в облозі на заводі «Азовсталь».

Про це йдеться у Зверненні ВРЦіРО.

"Серед них є чимало поранених, які потребують невідкладної медичної допомоги, - зазначають у Ралі Церкво. - Однак на заваді евакуації стоять масовані обстріли заводу Азовсталь і спроби його штурму.

Українські релігійні діячі закликають до прояву милосердя – захисники Маріуполя повинні бути евакуйовані на підконтрольну Україні територію в обмін на полонених російських солдат та інших осіб, затриманих за антиукраїнську діяльність. Особливо слід проявити людяність до поранених, що є вимогою міжнародного гуманітарного права.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримує та благословляє зусилля тих, хто продовжує боротися за порятунок кожної людини, яка знайшла прихисток на заводі «Азовсталь». Ми молимося, щоб кожен мирний мешканець і захисник Маріуполя був врятований!"