• Головна
  • Новини
  • Речник УПЦ (МП) закликав російські ЗМІ не називати українців "фашистами, бандерівцями", "нацистами""...

Речник УПЦ (МП) закликав російські ЗМІ не називати українців "фашистами, бандерівцями", "нацистами""

24.02.2014, 12:39
Речник УПЦ (МП) закликав російські ЗМІ не називати  українців "фашистами, бандерівцями", "нацистами"" - фото 1
Речник Української Православної Церкви Георгій Коваленко закликав росіян та керівництво УПЦ почути українців.

KOVALENKO.jpgРечник Української Православної Церкви протоєрей Георгій Коваленко оприлюднив звернення до росіян, закликаючи прислухатись до українців, проявити розуміння та змінити своє ставлення. Про це йдеться у його заяві на сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Шановні росіяни , якщо у вас залишилася хоч крапля любові до нас, українців, припиніть навіть у приватних бесідах називати нас "фашистами", "бандерівцями", "нацистами" і "націоналістами"! Ці слова вбивають! Згадайте слова Спасителя(Мф. 5 , 21-22 )!

У нас немає боротьби проти росіян, російськомовних або канонічної Церкви, як пишуть багато ЗМІ у вас. При цьому, я не хочу обговорювати ваші ЗМІ. Я просто прошу всіх вас: якщо ми з вами члени однієї Православної Церкви, якщо ви вважаєте Київ "матір'ю міст руських», не розпалюйте ворожнечу, а просто помоліться за нас і прислухайтеся до нас!» - закликав він.

Коваленко додав, що на лінії оборони, поруч з барикадами, де вчора, 23 лютого, стояли труни з тілами загиблих активістів, «красується реклама Ощадбанку Росії».

«Знаєте, що мене найбільше вразило вчора, коли я дивився зі сцени Майдану на площу, на якій стояли люди і труни? Це те , що на розі Інститутської та Хрещатика, там де були найкривавіші зіткнення, у всю висоту будинку "красується" реклама Ощадбанку Росії, а в самому будинку знаходиться відділення Ощадбанку Росії, до абсолютно цілих скляних вітрин якого впритул підходить барикада...», - підкреслив речник УПЦ (МП).