Римо-католицькі єпископи України скасували заборону відвідувати храми через COVID-19

23.06.2021, 12:51
Католики
Римо-католицькі єпископи України скасували заборону відвідувати храми через COVID-19 - фото 1
З 24 червня вірні РКЦ можуть вільно відвідувати храми. Про це йдеться у Комунікаті "Про скасування звільнення (диспенсації) вірних від обов’язкової участі у Недільних Месах на період пандемії".

Документ поширив офіційний сайт РКЦ в Україні 20 червня.

"Аналізуючи поточну епідеміологічну ситуацію, вважаємо, що звільнення від фізичної участі у Святій Месі в неділю та урочистості, яке було дане на початку епідемії, повинно бути скасованим від 24 червня 2021 року. Звичайно, існує звільнення від обов’язку участі у Святій Месі в разі хвороби або ж іншої серйозної перешкоди. У такій ситуації людина не чинить смертного гріха і не втрачає відносин з Богом.

Тому закликаємо всіх вірних Католицької Церкви повернутися до Джерела Благодаті. Бог любить кожного з Вас і хоче дарувати кожному свою любов. Багато з нас, особливо молодь та діти, виходять з епідемії з духовними ранами. Ізоляція сприяла допущенню численних загроз, особливо тих, які приносить Інтернет. Бог чекає кожного з Вас зі своїм прощенням і даром нового життя.

Закликаємо всіх повернутися до життя в Божій благодаті через участь у Святих Таїнствах. Особливо просимо, щоб усі, хто може, повернулися до фізичної участі у Святій Євхаристійній Літургії", - сказано в комунікаті.