“Різдвяний караван казок”: біля лінії зіткнення тривають святкові заходи

09 січня, 15:10
Культура
“Різдвяний караван казок”: біля лінії зіткнення тривають святкові заходи - фото 1
У населених пунктах Донецької і Луганської областей, які наближені до лінії зіткнення, за сприяння командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва, представники національного мистецького проекту “Артперемир’я” вітають дітей із різдвяними святами.

Про це повідомляє Відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Черговий етап акції відбудеться у період 11-15 січня 2022 року. Провідний меседж святкової акції залишається незмінним: “Із турботою про майбутнє”.

До проведення заходів залучається лауреат національної театральної премії “GRA” – Чернігівський обласний театр ляльок ім. О. Довженко з музичною казкою “Зимові пригоди крукоруків”.

У ході святкових заходів 3000 маленьких українців з прифронтових населених пунктів Мар’їнка, Попасна, Гірське, Новомихайлівка, Новолуганське, Світлодарськ, Парасковіївське, Миронівський, Красногорівка та інших долучаться до свята. Діти побувають на святкових виставах, долучаться до дива театрального мистецтва та отримають від військових солодкі подарунки.

Керівник проєкту – офіцер Командування об’єднаних сил ЗС України Борис Кутовий. Художній керівник та куратор проєкту – відомий театральний діяч Максим Добролюбов.

Святкова акція «Різдвяний караван казок» проводиться за підтримки Корпорації «АТБ», Національної мережі «Стіл & Стілець», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України АсМАП України, ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів», ДП «Артемсіль», ГО «Східна платформа». Підтримку у проведенні заходів надають державні та військово-цивільні адміністрації.