Романо Проді помолився з українцями Болоньї

21.01.2011, 13:55
Романо Проді помолився з українцями Болоньї - фото 1
Колишній президент Європейської комісії, багаторічний голова уряду Італії Романо Проді разом з дружиною 9 січня взяв участь в українському Різдвяному Богослужінні в Болоньї.

prodi.w.jpgКолишній президент Європейської комісії, багаторічний голова уряду Італії Романо Проді разом з дружиною 9 січня взяв участь в українському Різдвяному Богослужінні в Болоньї, повідомляє сайт "Українці в Італії".

Як розповів капелан громади УГКЦ в Болоньї отець Андрій Жибурський, він познайомився з президентом Проді під час презентації книги відомого італійського фотографа Маріо Ребескіні “Я вірю!” наприкінці минулого року. При нагоді отець запросив пана Проді відвідати українську громаду та взяти участь у Різдвяному Богослужінні. Той пообіцяв прийти.

“Я не сподівався, що Романо Проді так швидко виконає свою обіцянку. І тому я був приємно здивований, коли під час Літургії побачив між нашими вірними подружжя Проді”, – каже о. Андрій.

Після Літургії почесні гості переглянули різдвяний вертеп у виконанні парафіяльної молоді. Під час вистави Романо Проді уважно слухав переклад театрального дійства, розпитував про персонажів вертепу. 

Зворушений українським Різдвом, президент Проді виступив перед численною українською громадою. Він зазначив, що добре знає, що означає бути на чужині, залишивши вдома родини, і розуміє ті проблеми, з якими стикаються іммігранти. Він зазначив, що високо цінує той великий внесок, який роблять українці в економіку Італії.

Опісля президент Проді довго спілкувався з українцями Болоньї, згадував про свій колишній візит до Львова, зустріч з тодішнім Президентом України Л. Кучмою та цікавився умовами їх проживання в Італії.