Російська блогерка влаштувала напівголі зйомки на тлі мечеті: розгорівся скандал

21.01.2022, 10:15
Світові
Російська блогерка влаштувала напівголі зйомки на тлі мечеті: розгорівся скандал - фото 1
Дівчина позувала у білизні, панчохах та на високих підборах, відкриваючи для знімків пальто.

У Москві розгорівся скандал через блогерку, яка вирішила влаштувати напівголу фотосесію на тлі соборної мечеті, інформує УНІАН. Відео з місця подій опублікував Telegram-канал Shot.

"Попередньо, зйомку веде маловідома таргетолог на ім'я Маша, яка називає себе супер-фахівцем з просування у мережі. Буде кримінальна справа або вибачення? Або і те, і інше?" – гадають у підписі до відео.

На кадрах видно, як дівчина позує для фотографій навпроти мечеті в чорній спідній білизні, панчохах та на високих підборах, відкриваючи для знімків світле пальто. Голова і майже все обличчя моделі при цьому закриті балаклавою.

Московські мусульманки закликали обміркувати вжиття заходів щодо людей, що знімаються у напівголому вигляді біля храмів, пише Telegram-канал "Говорит Москва".

За словами голови союзу мусульманських жінок Росії Наілі Зіганшиной, залишати без уваги подібні вчинки не можна: "Такої байдужості в суспільстві не повинно бути. Я не знаю, чи працювали у цієї дівчини мізки, можливо, тільки тіло працювало. В першу чергу, мабуть, хотіла привернути увагу".