Роспропагандист Корчевніков: "Або Україна знищує Церкву, або знищена має бути сама Україна"

21 січня, 10:13
Суспільство
Роспропагандист Корчевніков: "Або Україна знищує Церкву, або знищена має бути сама Україна" - фото 1
Генеральний директор російського православного телеканалу «СПАС», російський пропагандист Боріс Корчевніков знову захищає митрополита Павла (Лебедя), на якого відкрито кримінальну справу через розпалювання релігійної ворожнечі.

У зв’язку з цим Корчевніков заявив, що УПЦ МП врятує російський солдат.

«Це чиста і ясна, як Божий день, правда. Та сама правда, від якої бісів корчить, як від Хреста, тому що і Хрест – правда. І ніякого розбрату „серед віруючих“ ця правда посіяти не може. Тому що люди Церкви в Україні найчастіше все розуміють. І розуміють, що їхня Церква зараз на Хресті. І вони разом із нею на ньому», – коментує російський пропагандист.

Корчевніков вчергове назвав Павла «людиною святого життя». За словами пропагандиста, єрарха УПЦ МП «налякати неможливо», бо наче Павло (Лебідь) правий у своїй позиції.

Корчевніков вважає, що Павла (Лебедя) хочуть «налякати і змусити заткнутися і його, і кілька мільйонів українців – вірних чад єдиної в Україні реальної Церкви».

Корчевніков, який героїзує окупантів, каже, що дана команда на знищення УПЦ МП, тому «захистити її може лише російський солдат»..

«Зупинить цей сатанинський каток тільки російський солдат у Києві. І тому ця війна – священна. І це війна за віру. Тому вибору більше немає: або держава Україна знищує Церкву. Або знищена має бути сама держава Україна», – заявив пропагандист РПЦ.