Розмалюй писанку — інвестуй в освіту, — заклик Інституту лідерства та управління УКУ

15 квітня, 14:36
Суспільство
Розмалюй писанку — інвестуй в освіту, — заклик Інституту лідерства та управління УКУ - фото 1
Розмалюй писанку — інвестуй в освіту. Саме з таким закликом в Інституті лідерства та управління Українського католицького університету запрошують небайдужих долучитися до відритої онлайнової події та аукціону за участі лідерів та лідерок громадського сектору. Учасників Благодійного марафону “Писанка з ILM” навчатиме знана майстриня писанкарства та дослідниця української культури Віра Манько. Мета проєкту — зібрати кошти на знижку на навчання студенту.

Джерело: УКУ

Упродовж чотирьох годин прямого ефіру, 20 квітня з 16 по 20 години, під час майстер-класу своїми думками про лідерство, громадський сектор, соціальні інновації та взаємодію бізнесу і громадського сектору ділитимуться: декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька, підприємець і громадський діяч Юрій Филюк, єпископ Української Греко-Католицької Церкви владика Степан Сус, громадські діячі Святослав й Роксана Літинські.

Розмалюй писанку — інвестуй в освіту, — заклик Інституту лідерства та управління УКУ - фото 70625
Розмалюй писанку — інвестуй в освіту, — заклик Інституту лідерства та управління УКУ - фото 70624
Розмалюй писанку — інвестуй в освіту, — заклик Інституту лідерства та управління УКУ - фото 70623

Усі кошти з події організатори, Інститут лідерства та управління УКУ, скерують на створення знижки на навчання у розмірі 30 000 грн для студента єдиної в Україні магістерської програми з управління неприбутковими організаціями, який творить зміни у сферах культури, інклюзивності або у малих громадах. Завдяки стипендіям, мали можливість професійно зростати керівники Пласту, Української Волонтерської Служби, Української Академії Лідерства, Львівської освітньої фундації та інші. Більше про магістерку: ilm.in.ua/program/manpm/

Після онлайн-марафону з 20 по 27 квітня відбудеться аукціон, на якому кожен охочий зможе придбати писанки від лідерів думок, серед них: владика Степан Сус, виставляє писанки своєї мами Оксани, дисидент та громадський діяч Мирослав Маринович розписану власноруч. Аукціон проводитимуть на фейсбук-сторінці Інституту лідерства та управління.

Для того, щоб долучитися до Благодійного марафону “Писанка з ILM”, достатньо зареєструватися, оплатити благодійний внесок, отримати стартовий набір для створення своєї писанки й відкрити гаджет і приєднатися до марафону 20 квітня з 16:00 по 20:00.

За більш детальною інформацію звертайтеся до менеджерки з комунікацій Сніжани Палажченко: 0968579663, s.palazhchenko@ucu.edu.ua.

Розмалюй писанку — інвестуй в освіту, — заклик Інституту лідерства та управління УКУ - фото 70622

Довідка:
Інститут лідерства та управління (ІЛУ)
є структурним підрозділом Українського католицького університету. З 2010 року ІЛУ зміцнює громадянське суспільство шляхом навчання та розвитку лідерів і лідерок громадського сектору та їхніх команд. Інститут — єдиний в Україні провадить магістерську програму з управління неприбутковими організаціями. ІЛУ визнаний найкращим освітнім провайдером для громадського сектору на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства. Експерти Інституту розробляють і проводять індивідуальні навчальні програми для посилення спроможності спільнот та організацій

Теги: #УКУ