Блог Юрия Черноморца_image

Блог Юрия Черноморца

Маразм в Ужгороді

17.07.2010, 12:03
Маразм в Ужгороді

Читаю чергове повідомлення про Ужгородську Академію і моя свідомість відмовляєжться вірити в реальність того, що відбувається.

Цитую:

"Розглянувши оприлюднену на прес-конференції в м. Ужгороді 01 червня 2010 року заяву протоієрея Олександра Гука про те, що він вважає себе недостойним відповідних наукових ступенів і вчених звань, здобутих упродовж 2003 - 2009 рр. в академії, Вчена рада та Спеціалізована Вчена рада Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія від 17 червня 2010 року ухвалили наступні рішення:1. Відмінити відповідні рішення Вченої ради Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія про присвоєння вчених звань доцента, а відтак професора протоієрею Олександру Івановичу Гуку як такому, що не відповідає таким високим вченим званням (протокол Вченої ради УУБА №11 від 17.06.2010 р., рішення прийнято одноголосно).


2. Відмінити відповідне рішення Спеціалізованої Вченої ради Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія про присвоєння кандидату богослов'я, протоієрею Олександру Івановичу Гуку шляхом нострифікації наукового ступеня доктора богослов'я як такому, що не відповідає такому високому ступеню (протокол Спеціалізованої Вченої ради № 30 від 17.06.2010 р., рішення прийнято одноголосно).3. Звернутися до протоієрея Олександра Гука з вимогою здати у відділ кадрів Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія відповідні атестати і дипломи про раніше присвоєні йому вчені звання та науковий ступінь, а також відповідні нагородні знаки академії.


4. Рішення УУБА з цих питань довести до відома Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви та правлячого архієрея - Високопреосвященнійшого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського.


Прес-служба УУБА"

Отже, чи була у них письмова заява? Що саме було в тій заяві сказано?

Але навіть не це важливо: ВЧЕНА РАДА НЕ МОЖЕ ВІДМІНЯТИ ВЛАСНІ РІШЕННЯ ПРО ПРИСВОЄННЯ СТУПЕНІВ І ЗВАНЬ. Така можливість неперебдачена законодавством. Такого роду речі робили лишен в часи Леніна і Сталіна, коли діяли не закони, а "революційна доцільність".

Вчинок із відмінною власних рішень - найкращий доказ того, що НІЯКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКРЕДИТАЦІЇ, ПРАВА ПРИСВОЮВАТИ НАУКОВІ СТУПЕНІ ТА ВЧЕНІ ЗВАННЯ ВИЗНАННІ ДЕРЖАВОЮ, ЦІЙ АКАДЕМІЇ ДАВАТИ НЕ МОЖНА!

Бо маразм сьогодні - це маразматичний хаос завтра.


Последние новости

Вчера
28 ноября