• Главная
  • Молитва за свободу підприємця...

Молитва за свободу підприємця

24.11.2010, 11:39
Молюся за те, щоб підприємці повернулися з Майдану до своїх домівок щасливими переможцями. Молюся за свободу підприємця і торжество справедливості.

У дні торжества бездушних, у дні злиденні та беззаконні всією душею я буду поряд з вільним доброчесним підприємцем, якого принижують, обманюють і грабують лиходії-чиновники під прикриттям держави. 

Чесний підприємець любий мені, як творець благополучних буднів та заможного майбутнього. Ті, що приходять до нього з погрозою і вимагають плату за ненапад – чинять зло, оскільки принижують підприємця; чесну, трудящу, творчу людину. 

Молюся за те, щоб підприємцю дозволили працювати. Молюся, щоб підприємець міг своєю скромною працею здобувати людству щасливе майбутнє. Молюся за чудо, яке зупинить звірячу ненажерливість кланів, що полюють на вільну особистість і творця свого щастя. Молюся за те, щоб злий умисел знову зігнати вільних людей у стадо підневільних рабів розвіявся із першими променями сонця свободи, яке має зійти у відповідь на заклик моєї безсмертної душі. 

Гоніння на підприємця, збільшення податкового тиску, заборона займатись окремими видами діяльності примусили людей вийти на вулиці. Люди мокнуть під дощем, мерзнуть на холодному Майдані Незалежності, днюють і ночують, виборюючи свою свободу. 

Молюся за те, щоб свавілля та брехня можновладців, які виштовхнули народ на вулицю, обернулися проти них самих. 

Молюся за звільнення цих людей від кайданів лукавої бюрократії та чиновного здирництва. Молюся за те, щоб підприємці повернулися з Майдану до своїх домівок щасливими переможцями. Молюся за свободу підприємця і торжество справедливості. 

Зло буде переможене, найвища цінність людини утвердиться. 

22.11.2010

P. S. Послухати молитву можна за цим лінком.