Блог Юрия Черноморца_image

Блог Юрия Черноморца

З чого починається духовне відродження?

16.04.2012, 20:06

В пасхальний час Предстоятелі говорять про те, що бажання змін в бік моральності та справедливості пронизують духовну атмосферу України.

Ось дані за цей рік: 62% сімей в Україні не мають дітей. В інтернатах 100 тисяч дітей. Із них 30 тисяч сироти і можуть бути всиновленими без зміни законодавства. Усиновлено минулого року 2 тисячі. Випусники інтернатів - тільки 25% постійно працюють, тільки 1% мають вищу освіту, кожен пятий стає бомжем, кожен другий (!) попадає за грати, кожен сьомий здійснює спробу самогубства. Ви любите дітей? У Вас мільони вірних? Ось вони - ближні, ось ті про кого сказав Христос - "що зробите одну із малих сих, зробите Мені". Вони - ключ до раю. Їх зараз 30 тисяч. Перший крок до зміни нашої Вітчизни, до реалізації прагнень до змін - ось ці діти, їх доля.

Нагадаю, що УПЦ МП претендувала на 35 млн вірних!

УПЦ КП заявляла що її вірними є 14 млн.

УГКЦ говорило про 5 млн.

При такому числі християн та наявності 62% бездітних сімей у нас не мало б бути цих 30 тисяч сиріт.

Церкви могли б закликати до усиновлення цих дітей як першого дієвого кроку до духовного оновлення. Тут було б більше користі, ніж від розмов навколо ініціативи 1 грудня чи пустої вимоги заборони аборти.

Церкви могли б розвинути систему курсів для майбутніх батьків - де б викладали священики поряд із лікарями, психологами і т.д. Такі курси приносять реальну користь - там де вони є.

Церкви могли б лобіювати антикорупційні заходи - щоб за дітей не вимагали грошей.

Церкви могли б лобійювати перепрофілювання частини інтернатів на будинки дитячої творчості - щоб їх робітники не боялися втратити роботу.

Взагалі це була б та мала справа, через яку і Бог би благословив Україну!

Бо насправді якісь незначимі для світу справи роблять країни або благословленними, або неблагословенними. І ось ця справа - найперша. Очевидно, що сирітство цих дітей - вже достатня причина наших невдач.

Не можна сказати, що усиновлення християнами цих дітей є достатнім кроком для духовного відродження. Але воно є кроком необхідним - який ніяк не обійти, якщо ми хочемо, що Україна мала майбутнє!

Последние новости

Вчера
31 мая
30 мая