Патріарх Святослав провів робочу зустріч із членами Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ

03 березня, 12:31
Католики
Патріарх Святослав провів робочу зустріч із членами Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ - фото 1
2 березня 2021 року Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав провів робочу зустріч із членами Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, він, зокрема, наголосив на важливості набутого позитивного досвіду минулого року, коли в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією, більшість Синодальних сесій проводилася у онлайн-форматі, що вимагало додаткових організаційних зусиль та технічних можливостей.

Предстоятель УГКЦ подякував владиці Богданові, якого нещодавно було призначено Екзархом до Німеччини і Скандинавії, за дотеперішнє довголітнє служіння Секретарем Синоду Єпископів та обмінявся думками з присутніми щодо подальшого формату діяльності Секретаріату Синоду.

Зокрема Блаженніший Святослав наголосив на важливості і цього року забезпечити якісну підготовку та проведення різних етапів синодального діяння, відповідно до рішень 15 (66) Сесії Постійного Синоду, яка відбувалася минулого тижня у форматі онлайн. В ході обговорення учасники зустрічі опрацювали методологію та основні подальші кроки у діяльності Секретаріату Синоду.

У свою чергу, владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів, від імені усіх присутніх працівників Секретаріату висловив слова вдячності Отцю і Главі УГКЦ за довіру, постійну підтримку та сприяння у діяльності Секретаріатові Синоду, відзначив сумлінну працю кожного члена Секретаріату зокрема та запевнив про щире прагнення усіх розвиватися і покращувати свою діяльність на благо Церкви.