Блог Сергія Шумила_image

Блог Сергія Шумила

Кандидат історичних наук, доктор теології (ThDr), директор  Міжнародного інституту афонської спадщини, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України, заслужений працівник культури України

Смерть Дугіної як жертвоприношення на вівтар кремлівського біса

22 серпня, 09:21
Смерть Дугіної як жертвоприношення на вівтар кремлівського біса - фото 1
На московському т.зв. "православному телеканалі" "Царьград", пов'язаному з РПЦ МП, у зв'язку з нещасним випадком у Москві, в результаті якого загинула донька одного з головних ідеологів рашизму та "руссміра" Дугіна, прозвучали заклики до тотального знищення України та українського народу.

Зокрема, представники "Царьграду" поширили заклик наступного змісту:

"После убийства Дарьи Платоновой наш долг - уничтожить орудие зла. Уничтожить Украину как террористическое государство. Мы с Украиной на одной земле существовать не можем. Нельзя сосуществовать с инфернальным злом".

В іншому заклику, поширеному тим же телеканалом "Царьград", прозвучало наступне:

"После убийства Дарьи Дугиной нет больше "нетвойнистов", любой, кто только пикнет что-то "миролюбивое" или не дай Бог, заукраинское, отныне должен считаться пособником терроризма. И не в фигуральном смысле, а в самом прямом - уголовном".

Ці та інші заяви т.зв. "православного телеканалу" від РПЦ МП - це ще одне підтвердження, що вбивство Дугіної - справа рук ФСБ для посилення репресивної системи в середині рф та виправдання нових кривавих злочинів, які кремль готує до Дня Незалежності України 24 серпня... У цьому сенсі це вбивство символічне. Всі спроби кремлівського агітпропу відвернути увагу і перекласти відповідальність на "український слід" нікчемні. Дугін не представляє жодного інтересу для України, це пусте місце, 99,9% українців навіть ніколи не чули таке прізвище, тим паче про його доньку.

Кривавий режим кремлівських карликів, немов та "апокаліптична блудниця на червоному звірі", свідомо в якості своїх жертвоприношень обирає своїх же найвідданіших адептів, підживлюючи та збурюючи тим ще більшу жагу крові і жертв. Це сатанинська богоборча система, яка зародилася в Росії в 1917 році і яка насправді за ціле століття не змінилася. Недаремно найбільшою своєю мрією путін оголосив відновлення СССР, спадкоємцем і продовжувачем якого він вважає РФ. Той чекістський радянський безбожний режим не зник, лише перефарбувався, пристосувався до нових умов і причаївся на певний час... Змінилися кольори і гасла, але сатанинська внутрішня суть залишилась та сама. Єдина відмінність, що попередні чекістські кати були чеснішими, вони відверто називали ким є насправді (безбожники і богоборці), а ці лицемірно перевдягнулися у "православні ризи" і тепер свої криваві сатанинські злочини чинять від імені лжеправослав'я.

Власне, саме таким за вченням Церкви має бути "антихрист" (в сенсі не просто "проти", а в сенсі "замість", підміна Христа та підміна християнства). Кремлівський кривавий карлик мріє стати "антихристом", підмінивши Христа... І російське суспільство готове до цього... Але немає жодного сумніву, що ця його параноідальна мрія розвіється мов пил, надто дрібний і нікчемний він для такої мети )) Скінчить він так само ганебно і огидно, як і інші подібні його предтечі...

Україна однозначно у цій битві добра проти зла переможе. Це місія України побороти і зупинити цього кривавого звіра, який знову намагається вилізти з пекельних низів. Це справді священна, можна сказати метафізична війна добра проти зла. Після перемоги у цій війні Україна постане в новій духовній, культурній і геополітичній якості.

Теги: #Блоги

Останні новини