Собори та зал аудієнції Павла VI: незвичні місця вакцинації у світі

14 травня, 13:45
Суспільство
В Україні кампанія з вакцинації проти коронавірусу розпочалася 24 лютого 2021 року, відтоді медики вакцинували понад 900 тис. українців.

В Україні пункти щеплень як правило, розташовані у лікарнях. Однак є і виключення. Так, в УГКЦ в два етапи вакцинували священиків та їх родини у приміщенні канцелярії Патріаршого собору в Києві та в Патріаршому центрі у Львові. Вакцинація викладачів та працівників Українського католицького університету відбулася в головному адміністративному корпусі УКУ.

«Слово і діло» проаналізувало, в яких найбільш незвичних місцях у світі розгортають центри вакцинації.

В Європі та США вакцинація відбувається у різних місцях: музеях стадіонах, кінотеатрах, на стоянці біля Діснейленду і навіть у соборах. У Бостоні отримати вакцину можна у Старій північній церкві.

У Лондоні Вестмінстерське абатство стало медичним лазаретом, де робота з вакцинації триває без вихідних і перерв, крім того британців щеплять у підземній каплиці Блекбернського собору.

У Британії багато релігійних закладів працюють як центри вакцинації, зокрема відомий Солсберійський собор ‒ усе відбувається під старовинну органну музику.
У Ватикані щеплення роблять прямо у залі аудієнцій Павла VI.