Сьогодні друга річниця інтронізації Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія

03 лютого, 08:52
Православні
Сьогодні друга річниця інтронізації Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія - фото 1
Духовенство та віряни ПЦУ у другу річницю інтронізації Митрополита Київського і всієї України Епіфанія привітали свого першоєрарха.

"Сердечно вітаємо нашого Предстоятеля Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з другою річницею інтронізації. Від усіх нас, хто належить до повноти Православної Церкви України, дякуємо Вам за служіння на благо Церкви, українського народу й нашої держави.

Попри те, що минуло не так багато часу, чимало вже зроблено для утвердження українського православ'я. Від заходу до сходу, з півночі на південь Православна Церква України є відкритою для кожної людини, її визнають інші Помісні Церкви-Сестри, її підтримує Вселенська Церква-Матір. Однак найголовніше досягнення – це єдність і цілісність нашої духовної родини, яку Ви під своїм проводом ведете шляхом правди, свободи та гідності.

Віримо, що з Божою допомогою, під Вашим мудрим та розважливим керівництвом буде успішно довершена справа єднання всіх православних України навколо Київського престолу", - йдеться у привітанні.