"Сьогодні йде боротьба і за те, щоб Україна могла нагодувати весь світ", - Глава УГКЦ

21 травня, 20:00
Католики
"Сьогодні йде боротьба і за те, щоб Україна могла нагодувати весь світ", - Глава УГКЦ - фото 1
У 87-й день війни Патріарх Святослав говорив не лише про боротьбу на фронті, але й за економіку України. Глава УГКЦ також піддав жорсткій критиці тих, хто віддає злочинні накази.

За словами Патріарха Святослава, іде боротьба за нашу економіку, щоб українська чорноземна земля могла нагодувати своїм хлібом не тільки наш народ, а й увесь світ.

Предстоятель УГКЦ відзначив, що війна не припиняється і бойові дії продовжуються по всій лінії фронту, а також ворог наносить активні ракетні удари по тих місцях України, де є відносно спокійне життя.

«Ми бачимо, що під час війни ворог дає багато злочинних наказів. Той, хто наказує іншому вбивати, ґвалтувати, стає вбивцею і ґвалтівником. Той, хто посилає військо вбивати людей в іншій країні, стає особисто відповідальним за зло, яке наказав вчинити іншому», – наголосив Глава УГКЦ.

«Але Україна стоїть. Україна бореться. Україна перемагає, зокрема перемагає зло та всіх тих, що є його носіями, і тих, що хочуть поширити його в Україні та світі», – сказав першоєрарх.

Глава УГКЦ відзначає, що Україна не тільки бореться, вона працює, служить, вона стоїть і молиться.