"Сьогодні наше українське військо творить чудо над Дніпром", - Глава УГКЦ у тринадцятий день війни

08 березня, 11:44
Держава
"Сьогодні наше українське військо творить чудо над Дніпром", - Глава УГКЦ у тринадцятий день війни - фото 1
"Сьогодні те чудо над Дніпром творить наше українське військо, зупинивши навалу нашого північного сусіда, який ступив на нашу землю, несучи розруху і смерть, намагаючись знищити волелюбний український народ. Але силою любові до своєї Батьківщини, силою  згуртованості українського народу ми здивували світ. Ми творимо чудо народу, який демонструє свою волелюбність на цілий світ. І дивує цілий світ", - йдеться у зверненні Глави УГКЦ.

Патріарх Святослав повідомив, що сьогодні в Україну, до Львова, прибуває особливий посланець Папи Франциска кардинал Конрад Краєвський. Таким чином Апостольська Столиця розпочинає особливу гуманітарну місію в Україні.

"Ми хочемо сьогодні гідно зустріти нашого гостя і допомогти йому побачити рани України, допомогти, як просить його Святіший Отець, торкнутися ран Христа у тілі зраненого війною українського народу. Ми хочемо разом з ним побувати там, де сьогодні найважче. Сьогодні Україна знову ж таки перебуває в обставинах, коли мільйони людей зарухалися, коли наші жінки, діти вимушені залишити свої домівки. І Церква є і буде зі своїм народом. Буде там, де найважче, де найбільше потрібно нашої присутності, щоб обійняти цих людей, їм послужити, облегшити їм страждання, спричинених війною.

Я сьогодні хочу дуже подякувати усім тим, які висловлюють і виявляють діяльну любов і підтримку до нашого народу. Хочу особливо подякувати католикам Молдови, зокрема владиці Антонієві Коші, єпископу Кишинева, який зорганізував підтримку і прийом наших емігрантів, наших біженців, які опинилися на землях Молдови. Владико дуже вам дякую! Дякую усім тим, які сьогодні відкривають обійми перед жертвами російської агресії.

Усіх закликаю сьогодні: Моліться за Україну!

Звертаюся до світового співтовариства: Зробіть усе, щоб зупинити це безумство! Бо на наших очах сьогодні розпинають Україну. Немає такої ночі щоби бомби не падали на голови мирних жителів. Разом зупинімо війну! Разом будьмо інструментами, знаряддям Божого миру в наших часах!

Боже, рятуй Україну! Боже, рятуй твоїх дітей! Боже, підтримуй, дай перемогу нашому війську! Боже, благослови Україну!", - йдеться у зверненні Глави УГКЦ.