Сьогодні Папа знову закликав молитися за багатостраждальну Україну і її народ-мученик

07.12.2022, 13:50
Католики
Сьогодні Папа знову закликав молитися за багатостраждальну Україну і її народ-мученик - фото 1
Зустріч у середу, 7 грудня, з паломниками Папа Франциск завершив закликом молитися за тих, хто страждає від війн.

Джерело: Vaticannews

Кожна загальна аудієнція завершується проказуванням молитви «Отче наш» і благословенням Папи, а останні слова, які промовляє Святіший Отець, звернені до молоді, хворих, похилих віком і молодят. У середу, 7 грудня, він сказав:

«Завтра – чудовий день: припадає урочистість Непорочного Зачаття. Із поглядом, зверненим на Діву Марію, завжди будьте відважними у тому, щоби поширювати цінності духу. Її, найніжнішу матір, просимо бути розрадою для тих, хто переживає випробування брутальністю війни, особливо – для багатостраждальної України. Молімося за цей народ-мученик, який багато страждає», – закликав Папа.

Трохи раніше, вітаючи паломників з Польщі, Святіший Отець згадав про нещодавнє вшанування у Люблінському Католицькому Університеті річниці «Операції Рейнгард», в рамках якої під час Другої світової війни було винищено до двох мільйонів людей, в основному, єврейського походження. «Нехай же спогад цих жахливих подій пробудить у нас усіх прагнення та вчинки на користь миру. Це історія, яка повторюється. Бачимо тепер, що діється в Україні. Молімося за мир», – закликав він.