Сьогодні третя річниця інтронізації Митрополита Епіфанія на пост Предстоятеля ПЦУ (відео)

03 лютого, 08:31
Православні
Сьогодні третя річниця інтронізації Митрополита Епіфанія на пост Предстоятеля ПЦУ (відео) - фото 1
3 лютого 2019 року відбулася інтронізація митрополита Епіфанія на посаду предстоятеля Православної Церкви України.

Сьогодні у Софійському соборі відбувається святкове Богослужіння на честь третьої річниці інтронізації предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія.

У привітанні духовенства ПЦУ Митрополиту Епіфанію сказано:

"Сердечно вітаємо нашого Предстоятеля, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, з третьою річницею інтронізації та 43-річчям! Підносимо подячні молитви до Господа про Вас та за успішний поступ ввіреної Вам помісної автокефальної Православної Церкви України, яку Ви під своїм проводом гідно та впевнено ведете шляхом віри, правди і миру.

Ваше натхненне й віддане служіння як першоієрарха Української Православної Церкви є прикладом для багатьох, воно надихає та зміцнює. Ми щиро вдячні Господу, що Він сподобив нас мати такого архіпастиря, який діє з почуття істинної та безкорисливої любові до інших, який має непохитну віру в Бога, який береже єдність і соборність нашої Церкви, нашої Батьківщини, українського народу. Ми Вами пишаємось.

Від повноти Православної Церкви України – Священного Синоду, Синодальних управлінь, єпископату, духовенства, чернецтва, працівників духовних навчальних закладів та всіх вірних – прийміть найщиріші вітання й побажання міцного здоров’я, рясних Божих благословінь та допомоги в усіх Ваших справах і добрих починаннях. Многая літа Вам, Ваше Блаженство!".