• Головна
  • Новини
  • Сьогодні у Львові християни, мусульмани та євреї молитимуться за мир і припинення пандемії...

Сьогодні у Львові християни, мусульмани та євреї молитимуться за мир і припинення пандемії

01 січня, 10:59
Сьогодні у Львові християни, мусульмани та євреї молитимуться за мир і припинення пандемії - фото 1
Католицька спільнота "Focolare", відома своєю ініціативою побудови єдності усього людства, у Львові проведе зустріч представників трьох релігій. До зустрічі запрошені імам і в'язничний капелан Мусса Дарбініян з Духовного мусульманського центру з Києва, представники єврейської громади (синагога "Тейша") та християни різних конфесій.

Захід відбудеться у перший день нового року. Учасники висловлять свої думки про мир у свої релігіях і прочитають молитви у своїх традиціях. Про це "Еспресо.Захід" розповів отець Григорій Драус, настоятель римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках.

"Не молимося разом, але ми є разом, щоб молитися", – сказав св. Іван Павло ІІ під час міжрелігійного Дня молитов за мир в Ассізі у 1986 р. в присутності представників світових релігій. У тому ж дусі 1 січня 2022 року у Львові, на завершення Європейської зустрічі молоді Taizе, яка відбувається в єдності і паралельно із зустріччю в Турині, на парафії св. Івана Павла ІІ зберуться представники ллігії Книги – християни, мусульмани та євреї. Святий Іван Павло ІІ шукав братства серед представників різних релігій, наполягав, щоб з повагою відноситись до свободи та людської гідності. Ми намагаємося його наслідувати", – пояснив о.Григорій Драус.

Дійство відбуватиметься на парафії св. Івана Павла ІІ у Сокільниках.