Сьогодні у Папи розпочинаються перші зустрічі з корінними народами Канади

25.07.2022, 10:00
Світові
Сьогодні у Папи розпочинаються перші зустрічі з корінними народами Канади - фото 1
Канада вчетверте зустріла Наступника святого Петра. Канада – 58 країна, яку Папа Франциск відвідав під час свого понтифікату.

За повідомленням Радіо Ватикану, згідно з протоколом, на борт літака піднявся Апостольський Нунцій в Канаді архиєпископ Іван Юрковіч. Папу, який пересувався на візочку, зустрічали Генерал-губернаторка Канади Мері Саймон, Прем’єр-міністр Джастін Трюдо та представники корінних народів Канади. Церемонія не передбачала промов. Відбулося взаємне представлення делегацій та військові почесті, вітальну пісню виконали представники корінних народів.

Генерал-губернаторка та Прем’єр-міністр провели Святішого Отця до VIP-залу летовища, де відбулася коротка приватна зустріч. Офіційні перемовини та візит ввічливості відбудуться у резиденції Генерал-губернатора в Квебеці в середу, 27 липня.

Із аеропорту Папа Франциск від’їхав до Семінарії святого Йосифа, яка стала його домівкою під час зупинки в Едмонтоні. Програмою першого дня, у неділю, не було передбачено жодних інших зустрічей, щоб відпочити після тривалого перельоту.

А вже в понеділок вранці Папа вирушить у 100-кілометрову подорож до місцевості Масквакіс, де відбудеться перша зустріч з корінними народами.