Стартував сайт Бюро УГКЦ з питань екології

07.03.2011, 14:42
Стартував сайт Бюро УГКЦ з питань екології - фото 1
Сайт Бюро УГКЦ з питань екології під назвою “Відповідальність за створіння” стартував 7 березня. Завдання цього Інтернет ресурсу – формувати відповідальність за створений Богом світ, а також інформувати про реалізацію такої відповідальності у повсякденному житті.

Internet2.jpgСайт Бюро УГКЦ з питань екології під назвою “Відповідальність за створіння” стартував 7 березня. Завдання цього Інтернет ресурсу – формувати відповідальність за створений Богом світ, а також інформувати про реалізацію такої відповідальності у повсякденному житті.

Як повідомили у Департаменті інформації УГКЦ, на сторінках цього Інтернет ресурсу відвідувачі зможуть ознайомитись із екологічним вченням Християнських Церков; дізнатися про актуальні природоохоронні ініціативи в житті Церкви; знайти матеріали для екологічної катехизи, молитви за збереження Божого створіння – природи та спеціальні богослужіння; а також отримати інформацію про те, яким може і має бути щоденний особистий внесок людини для охорони та збереження довкілля.

Як стверджують організатори, духовенство зможе знайти тут матеріали, рекомендації та поради для формування екологічної відповідальності християн.

Кожен християнин зможе дізнатися, що відповідальне ставлення до довкілля – це обов’язок, який безпосередньо випливає з віри в Бога Творця та Спасителя і є суттєвим компонентом християнського буття та повсякденної поведінки.

За задумом ініціаторів, екологічний сайт може стати джерелом корисних порад, що допоможуть кожній людині, яка є небайдужою до стану навколишнього середовища, більш раціонально та ефективно використовувати Богом даровані природні ресурси і завдавати менше шкоди всьому створінню.

В УГКЦ сподіваються, що цей сайт буде корисним для зближення Церков та інтенсифікації екуменічного процесу в Україні, бо проблеми довкілля, спричинені людиною, є спільним викликом для всіх християнських Церков, і що «Відповідальність за створіння»  стане відкриттям для українського суспільства того, що Церква є небайдужою до проблем довкілля. Це відкриття, як стверджують ініціатори сайту, може спричинитися до налагодження більш продуктивного діалогу Церкви з громадськими та державними природоохоронними організаціями для підвищення екологічної культури населення та збереження природної спадщини України.