Створено Асоціацію християнських батьків України

04.12.2012, 09:01
Основне завдання Асоціації - підтримувати освітні проекти, що впроваджують у навчально-виховний процес християнські цінності.

У приміщенні Відділу комісій Патріаршої курії УГКЦ з ініціативи Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання 1 грудня 2012 року відбулася установча зустріч Асоціації християнських батьків України. Учасниками заходу були батьки дітей, які навчаються у навчально-виховних закладах УГКЦ та закладах християнського спрямування.

На початку зустрічі із привітальним словом до батьків звернулася с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, яка ознайомила присутніх з діяльністю комісії та міжнародним досвідом функціонування Асоціації європейських християнських батьків.

Після представлення учасників слово було надано Оксані Кочерган, співініціатору зустрічі, яка наголосила на основних завданнях Асоціації: підтримувати освітні проекти, що впроваджують у навчально-виховний процес християнські цінності та мудрість Святого Письма; представляти інтереси закладів християнського спрямування перед суспільством та європейськими колегами; створювати можливості та умови для духовного розвитку батьків; інтегрувати асоціації християнських батьків України з подібними європейськими організаціями.

Учасники установчої зустрічі обговорили та затвердили декларацію про заснування Асоціації християнських батьків України, а також розглянули проект статуту Асоціації. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.