Сучасні засоби спілкування не можуть охопити всю палітру людських стосунків, - Глава УГКЦ

04 листопада, 17:03
Католики
Сучасні засоби спілкування не можуть охопити всю палітру людських стосунків, - Глава УГКЦ - фото 1
Самотність є одним із видів бідності в сучасному світі. Таку думку висловив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у радіопрограмі «Говорить Жадан» на хвилі «Радіо НВ».

Предстоятель УГКЦ відзначив, що сучасні способи спілкування люди не вповні оцінили, чи, правильніше сказати, ще не освоїли, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ми, як церковно-релігійна спільнота, щоразу глибше намагаємося усвідомити, як нам можна використовувати сучасні засоби спілкування, наприклад в умовах пандемії, коли не можемо зібрати людей. Але теж відчуваємо, що є певна межа. Скажімо, ми можемо спілкуватися онлайн, але когось виховувати онлайн чи любити – важко. Усе-таки є необхідність людських стосунків», – зауважив Блаженніший Святослав.

На його переконання, новітні засоби спілкування не можуть охопити всю палітру людських стосунків. Людські стосунки набагато ширші ніж онлайн-можливість. Можна бути в контакті з усім світом, мати тисячі підписників, але не мати глибоких людських стосунків, що є великою людською потребою», – вважає Глава Церкви.