• Головна
  • Новини
  • Суд над священиком-автомайданівцем знову перенесли, - чекають на автоінспекторів та свідків...

Суд над священиком-автомайданівцем знову перенесли, - чекають на автоінспекторів та свідків

03.02.2014, 13:24
Суд над священиком-автомайданівцем знову перенесли, - чекають на автоінспекторів та свідків - фото 1
Франківський районний суд Львова, де сьогодні розглядалася справа активного учасника Автомайдану священика УГКЦ Михайла Димида, переніс засідання на 7 лютого.

ArticleImages_55051_Димид---суд_(1).jpgexklusiv.gifФранківський районний суд Львова, де сьогодні розглядалася справа активного учасника Автомайдану священика УГКЦ Михайла Димида, переніс засідання на 7 лютого. Суддя задовольнив клопотання захисника священнослужителя викликати до суду працівника ДАІ Київської області, який склав рапорт та автоінспектора зі Львова, що складав протокол.

На наступне засідання також запросять свідків о. Михайла, які перебували з ним у автівці.

Священик УГКЦ це рішення суду вважає невеликою перемогою.

«Нинішнє рішення суду про виклик свідків на засідання це є перемога. Перемога не моя, адвоката, а правди над неправдою», - сказав він.

Нагадаємо, що о. Михайла Димида звинувачують у тому, що 29 грудня 2013 р. о 12.30 год. в с. Нові Петрівці (Київська обл.) він, їдучи в колоні Автомайдану до Межигір’я, не зупинився на вимогу автоінспектора.

4 січня до його львівської домівки навідалися працівники ДАІ, а 9 січня справу скерували до Франківського районного суду м. Львова (вул. ген. Чупринки, 69).

Сам священик винуватим себе не вважає і запевняє, що у цей час був поблизу Євромайдану в Києві.

«Є одне пояснення, воно дуже смішне, - зауважив священик щодо звинувачень автоінспектора, - Є такі люди, що мають дар білокації – одночасно можуть перебувати у кількох місцях. Переважно такий дар мали святі люди Вони робили чуда одночасно у двох місцях. Якщо мене визнають у суді винуватим, то це означатиме, що якийсь елемент білокації у мене є».