Суспільні дні УГКЦ в Одесі стали екуменічними

28.11.2011, 16:59
Суспільні дні УГКЦ в Одесі стали екуменічними - фото 1
Впродовж листопада у чотирьох містах України – Києві, Харкові, Одесі та Донецьку УГКЦ провела Суспільні дні- акцію покликану привернути увагу до соціальних проблем. Суспільні дні розпочали свою роботу з Києва.

OdesaВпродовж листопада у чотирьох містах України – Києві, Харкові, Одесі та Донецьку УГКЦ провела Суспільні дні- акцію покликану привернути увагу до соціальних проблем. Суспільні дні розпочали свою роботу з Києва.

26 листопада захід провели у Донецьку, де відбувся круглий стіл на тему «Гідність людини у сучасному суспільстві», організований низкою благодійних фондів разом із «Нарадою представників Християнських Церков у Донецькій області» та ГО «Комітетом виборців України».

В Одесі Суспільні дні УГКЦ вирізнялися своїм міжконфесійним характером. Як поінформувала РІСУ Надія Чорна, в одеському лютеранському соборі святого апостола Павла відбулася конференція на тему «Гідність людської особи і громадянське суспільство». Робоча зустріч учасників розпочалась із спільного молебну і благословення від духовенства. У ході конференції свої думки щодо цього питання висловили владика Одесько-Кримського екзархату УГКЦ Василь (Івасюк), єпископ Броніслав Бернадський Римо-Католицької Церкви, пастор Лютеранської церкви Андрій Гамбург, організатор Суспільних днів УГКЦ в Україні та модератор круглого столу о.Ігор Шабан, директор одеського Карітасу о.Василь Колодчин.

У соборі Святого Павла також представили фотовиставку "Гідність людини – як ми її бачимо" – портретна галерея світлин людей різного віку, що були зафіксовані в миті реального життя без ретуші та прикрашання.

Суспільні дні УГКЦ, як раніше інформувала РІСУ, покликані привернути увагу до соціальних проблем, до потреб неповносправних, ув`язнених та сиріт, підтримати тих, хто щодня розв`язує соціальні питання та навчитися на їхньому досвіді. Організаторами V Суспільних днів є Комісія «Справедливість і мир» УГКЦ та Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами.