• Головна
  • Новини
  • Священик УГКЦ побоюється за своє життя через погрози догналітів...

Священик УГКЦ побоюється за своє життя через погрози догналітів

06.11.2013, 17:35
Священик УГКЦ побоюється за своє життя через погрози догналітів - фото 1
Настоятель гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла УГКЦ у Львові о. Степан Сус заявив, що його життю загрожує небезпека з боку релігійного угрупування Антоніна Догнала.

hfjfk.jpgНастоятель гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла УГКЦ у Львові о. Степан Сус заявив, що його життю загрожує небезпека з боку релігійного угрупування Антоніна Догнала.

Про це священик повідомив у зверненні до мера та депутатів міськради, текст якого розміщено на сайті "Католицького оглядача".

«Моє життя у небезпеці з огляду на погрози, які лунають зі сторони адептів секти Антоніна Догнала, а також їхнього самозваного «архиєпископа» Гітюка М. Ці погрози почастішали після моєї явно вираженої негативної позиції щодо дій секти Догнала», — йдеться у документі.

Звернення о. Степана СусаСвященнослужитель просить мера та депутатів «вжити необхідні заходи та припинити свавілля деструктивної та небезпечної секти Догнала, які щонеділі з 10.00 до 12.00 год. відбуваються з дозволу Львівської міської ради під стінами Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла».

Настоятель гарнізонного храму запевняє, що його парафіяни теж готові поставити свої підписи під цим зверненням.

«Якщо керівництво Львівської міської ради готове взяти на себе відповідальність за наслідки агресії та погроз, які лунають на мою адресу зі сторони адептів секти Антоніна Догнала та загрожують моєму життю, воно може і надалі пасивно відноситись до нищівних дій вищезгаданого псевдо релігійного угрупування.

Мені тепер не просто ходити вулицями міста «Львова відкритого для світу»», - зазначає о. Степан Сус.

Як вже повідомляла РІСУ, у неділю, 3 листопада, у Львові представники релігійного угрупування Антоніна Догнала намагалися зірвати молитовну акцію, яку проводили священнослужителі храму св. ап. Петра і Павла УГКЦ та львівські семінаристи. Догналіти вигукували образливі слова на адресу греко-католиків і спробували завдати шкоди священикові. Якби у конфлікт вчасно не втрутилися правоохоронці, то між парафіянами та адептами Догнала виникла б сутичка.