Священиків і журналістів можуть пропустити у черзі за вакциною - Шмигаль

04 березня, 19:53
Суспільство
Священиків і журналістів можуть пропустити у черзі за вакциною - Шмигаль - фото 1
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль допускає можливість просування в пріоритетності вакцинації від коронавірусу журналістів та священнослужителів.

Про це він сказав на прес-конференції 4 березня, відповідаючи на запитання журналістів, пише Українська правда.

"Чи будуть вноситися зміни в етапність, тобто в перелік людей, які підпадають під перший, другий і аж до п’ятого етапу (вакцинації –ред.)? Можливо, тому що є різні пропозиції… В принципі у нас розподіл по етапах відповідає загальноєвропейському. Є ідеї посунути в етапах.. можливо, журналістів. Була на зустрічі зі Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій ідея підсунути вище в етапності священнослужителів, тому що вони мають високу контактність з людьми".

Шмигаль зазначив, що такі нюанси і поправки обговорюються на рівні Міністерства охорони здоров'я та експертів.

Як відомо, 24 лютого в Україні почалася вакцинація проти COVID-19. Черкаський лікар-реаніматолог Євген Горенко став першим українцем, який отримав щеплення проти коронавірусу SARS CoV 2.
За перші два дні вакцинаційної кампанії щеплення проти коронавірусної хвороби COVID-19 зробили 1 338 особаму різних регіонах України, а до кінця лютого – понад 3 тисячам людей. Критики вказують на низький рівень добровільної вакцинації в Україні.

Із 1 березня в "Дії" для українців стала доступною послуга запису до списку очікування вакцинаціїпроти COVID-19.