Священика УГКЦ призначено президентом Асоціації капеланів в охороні здоров’я України

01 січня, 11:42
Суспільство
Священика УГКЦ призначено президентом Асоціації капеланів в охороні здоров’я України - фото 1
Священнослужителя Івано-Франківської архиєпархії о. Руслана П'ясту одноголосно обрали президентом Асоціації капеланів в охороні здоров’я України.

Отець Руслан П'яста займався душпастирством в медичній сфері вже багато років, будучи медичним капеланом Івано-Франківського перинатального центру. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Довідка

Асоціація є добровільною самоврядною неприбутковою громадською організацією, яка створена на засадах професійної незалежності та об’єднує працівників галузей релігії, охорони здоров’я, соціальної роботи та інших осіб, які поділяють статутні цілі організації. Функціонування подібних організацій є поширеною практикою у розвинутих країнах Європи, Америки та Азії.

Загалом передбачається, що до складу Асоціації увійдуть представники всіх конфесій і релігійних організацій, що представлені у ВРЦіРО, а також інших релігійних організацій, закладів освіти і науки, громадських, благодійних та інших організацій, які роблять вагомий внесок у справу фізичного і духовного оздоровлення суспільства та розвитку душпастирської (духовної) опіки у сфері охорони здоров’я України.