У 75-й день війни Патріарх Святослав подякував усім, хто допомагає людям, які втратили домівки

09 травня, 18:01
Католики
У 75-й день війни Патріарх Святослав подякував усім, хто допомагає людям, які втратили домівки - фото 1
Ми бачили, як під час бомбардувань, обстрілів люди в одну мить втрачали все. Вони могли вийти зі свого дому з голими руками, не маючи можливості взяти із собою нічого, що надбали впродовж свого життя… Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 75-й день війни РФ проти України.

Предстоятель відзначив, що війна розвивається усією своєю жахливістю, приносячи нові жахливі жертви… «Але український народ стоїть! Український народ бореться! Український народ молиться за своє військо, державу! І українці намагаються допомагати, служити одне одному», – наголосив першоєрарх.

Він зауважив, що завданням кожної доброї людини є нагого зодягнути, особливо в контексті війни», – наголосив духовний лідер.

«Зодягнути нагого означає теж відчути його гідність, бо одяг завжди, зокрема в контексті Святого Письма, був пов'язаний із певною гідністю людини. Тож послужити ближньому одягом означає пошанувати його як людину», – переконує Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав подякував усім тим, хто пожертвував і жертвує останнім, щоб нагого зодягнути, особливо того, хто втратив усе своє майно.

«Коли ми чинимо добрі діла ближньому, то справді відчуваємо, що вже маємо нагороду від Господа Бога», – резюмував Глава УГКЦ.