У Бориславі заборонили УПЦ Московського Патріархату

19 травня, 16:10
Держава
У Бориславі заборонили УПЦ Московського Патріархату - фото 1
У Бориславі, на Львівщині, заборонили діяльність Української Православної Церкви Московського Патріархату. Відповідне рішення прийняла 19 травня Бориславська міська рада.

«Сьогодні, 19 травня, після довготривалих обговорень на засіданнях комісій з гуманітарних питань, зваживши всі негативні й позитивні сторони, депутати Бориславської міської ради прийняли історичне рішення – заборонили на території Бориславської міської територіальної громади діяльність релігійної громади Української православної церкви парафії Покрови Пресвятої Богородиці, яка підпорядковується московському патріархату», – йдеться у повідомленні Львівського порталу.

Це рішення набуває чинності з 1 червня 2022 року.

Також Бориславська міська рада своїм рішенням заборонила використовувати приміщення церкви для проведення зібрань і богослужінь та продажу продукції православної церкви.

Мерія Борислава розпочне процедуру примусового вилучення храму та передачу його в комунальну власність громади.

Через повномасштабну війну, яку почала Росія, в Україні суттєво змінилася думка щодо Церкви Московського Патріархату. Станом на початок квітня половина українців вважала, що їх таки потрібно заборонити.