У День іменин Патріарх Варфоломій на Фанарі почув українську пісню

У День іменин Патріарх Варфоломій на Фанарі почув українську пісню - фото 1
Делегація паломників Православної Церкви України, які прибули 10 червня заспівали Вселенському Патріарху Варфоломію українську народну пісню «Волинь моя».

Відео із виконанням пісні паломників із України опублікувала Лариса Савчук у Фейсбуці.

 

Цього ж дня, духовенство і віряни ПЦУ молились разом із Патріархом Варфоломієм у храмі святого Георгія на Фанарі.

У День іменин Патріарх Варфоломій на Фанарі почув українську пісню - фото 73890

 

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній також привітав від імені православних українців та від себе особисто Патріарха Варфоломія із днем ангела.

"Сердечно вітаю від себе та від повноти Православної Церкви України Його Всесвятість Архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха Варфоломія з Днем тезоіменитства!, – йдеться на сторінці Митрополита Епіфаній у Фейсбуці.

"Святий апостол Варфоломій, ім’я якого Ви носите, був невтомним проповідником Божого слова поміж багатьох народів. Сам Спаситель відзначав його чисту душу та відсутність лукавства у ній (Ін. 1: 47). Ви, Ваша Всесвятосте, так само докладаєте усіх сил, розбудовуючи братні стосунки між Церквами, навертаєте віруючих до спілкування з Церквою і Богом, щиро піклуєтеся про людей і привертаєте увагу до глобальних світових проблем...

Ваш внесок у вирішення давнього церковного питання в Україні складно переоцінити. Ви докладаєте титанічних зусиль задля розбудови православ’я, звільнення Церков від зловорожого впливу, не шукаєте за це винагород. Лише Господь знає, яких зусиль Вам це коштує, і тільки Він зможе винагородити Вас належно за всі Ваші заслуги.

Від імені православних українців та від себе особисто хочу привітати Вас із Днем вашого тезоіменитства, запевнити в незмінній глибокій повазі та висловити щиру вдячність за Ваші дії для утвердження незалежної Помісної Православної Української Церкви", – написав Митрополит Епіфаній.