• Головна
  • Новини
  • У день вшанування жертв Голодомору римо-католики просять допомогти тим, кому нині найважче...

У день вшанування жертв Голодомору римо-католики просять допомогти тим, кому нині найважче

18.11.2014, 10:53
У день вшанування жертв Голодомору римо-католики просять допомогти тим, кому нині найважче - фото 1
Конференція Римо-Католицьких єпископів України підготувала звернення до українців з нагоди вшанування жертв Голодоморів.

konferencia.gif-a.gifКонференція Римсько-Католицьких єпископів України підготувала звернення до українців з нагоди вшанування жертв Голодоморів. У ньому вони закликали пом’янути тих, хто загинув у 1932-33 та 1921-1922, 1946-1947 роках.

У документі римо-католицькі єрархи також згадали про важке сьогодення – бойові дії на Сході і попросили вірян проявити милосердя до тих, хто через війну залишився без жодних засобів до існування, до воїнів, які охороняють кордони держави та до звичайних людей, які стоять із простягнутою рукою на наших вулицях.

Текст звернення опубліковано на офіційному сайті Львівської архидієцезії РКЦ в Україні:

«Цього року 22 листопада будемо вшановувати пам'ять жертв геноциду 1932-33 років та голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

Поминаючи тих, які загинули від голодної смерті, звертаймося до Господа – Подателя усіх благ про вічне життя для них. Нехай всі ті, хто на землі терпів від нестачі поживи в Країні Життя ситяться Небесним Хлібом та спогляданням Бога віч-на-віч.

Благаймо теж Бога за тих, які піддалися дії Злого і спричинили голодне лихо, нехай їм через благодать невичерпного милосердя будуть прощені гріхи.

Незважаючи на нелегкі часи нам ще не бракує щоденного хліба. Дякуймо Господу за цей дар. Ділімося теж з тими, яким воєнні сутички на Сході України знищили врожаї землі та залишили людей без жодних засобів для життя, з тими, які оберігають кордони України а також з тими, які з протягнутою рукою стоять на вулицях наших міст, чекаючи на крихту допомоги.

Останні тривожні події в Україні свідчать про те, що забуваємо про Бога, який є нашим Творцем, Подателем благ, Господом, Спасителем і Царем миру. Наближмося до Бога, який у своїх Тайнах, особливо в Євхаристії, цілковито віддає себе нам – стає Хлібом, без якого немає життя. Не терпімо духовного голоду тоді, коли сито заставлена Ісусом Господня Трапеза та не задовольняймося лише тим, що ситить лише наше тіло».