• Головна
  • Новини
  • У двадцяти містах України на Василія одночасно співатимуть колядки...

У двадцяти містах України на Василія одночасно співатимуть колядки

12.01.2012, 15:12
У двадцяти містах України на Василія одночасно співатимуть колядки - фото 1
Синодальний відділ у справах молоді УПЦ (МП) та волонтерський рух «Молодість не байдужа!» готують різдв’яний флеш-моб.

флеш-мобСинодальний відділ у справах молоді УПЦ (МП) та волонтерський рух «Молодість не байдужа!» готують різдв’яний флеш-моб. У неділю 14 січня, на Старий Новий рік,  о першій годині дня вони планують заколядувати у людних місцях - на площах і зупинках, у магазинах, на базарах та ярмарках.

Участь в акції, за інформацією сайту "Православіє в Україні", зголосилися взяти молоді люди з 20-ти міст України: Києва, Білої Церкви, Бердянська, Вінниці, Луцька, Дніпропетровська, Луганська, Львова, Сімферополя, Харкова, Херсона.

Як розповів координатор флеш-мобу у Луцьку єродиякон Ніфонт, ініціатором проведення заходу є Волинське братство преподобного Ніколи Святоші. Акція відбудеться в ТЦ «Гранд Волинь», що на проспекті Волі, навпроти Волинської обласної друкарні.

Поки що організатори акції не склали сценарій зібрання, бо не відомо, скільки молоді долучиться до акції.

«Нині на проведення флеш-мобу вже дали згоду 40 лучан – усі вони є членами Братства преподобного Ніколи Святоши. Проте ми сподіваємося, що під час акції лучани в торговому центрі спонтанно приєднаються до колективного співу колядок», - каже єродиякон Ніфонт.