• Головна
  • Новини
  • У Кенії більше 40 католицьких священиків покинули Церкву, не бажаючи жити в целібаті...

У Кенії більше 40 католицьких священиків покинули Церкву, не бажаючи жити в целібаті

31.08.2011, 13:34
У Кенії більше 40 католицьких священиків покинули Церкву, не бажаючи жити в целібаті - фото 1
Майже стільки ж колишніх кліриків Католицької Церкви за той же проміжок часу стали членами т. з. "Екуменічного католицької церкви Кенії".

Кенія.jpgБільше 40 католицьких священиків, які не побажали вести спосіб життя целібатів, втратила за останні 2 роки Католицька Церква Кенії. Майже стільки ж колишніх кліриків Католицької Церкви за той же проміжок часу стали членами т. з. "Екуменічного католицької церкви Кенії". Ця релігійна організація заснована колишнім католицьким священиком Джеффрі Шіунду, якого відлучили від Церкви за порушення обітниці безшлюбності і одруження, повідомляє Седмиця.

"Церква" Джеффрі Шіунду територіально розташовується на півночі Кенії в Кітале. Вона з'явилася у 2006 р. після його позбавлення сану.

Незважаючи на те, що в Кенії більшість священиків Католицької Церкви дотримуються даної ними обітниці безшлюбності, релігійна організація Джеффрі Шіунду не перестає рости. За словами Шіунду, з кожним роком число тих, хто  залишає Католицьку Церкву через порушення целібату зростає. Колишні священики приїжджають до Шіунду і залишаються "служити" у нього.

Джеффрі Шіунду називає себе єпископом заснованої ним Церкви. Він заявив про свою готовність співпрацювати з Римо-Католицькою Церквою, якщо тільки Папа Бенедикт XVI заявить про можливість зміни канонічного права. Не складно здогадатися, що єдиним пунктом, який колишні католицькі священики хотіли б змінити у сучасному кодексі церковного права, є вимога обов'язкового целібату духовенства.  Як стверджує Шіунду, в Кенії є чимала частина католицьких священиків, які хотіли б мати родини.