У Києві відбудеться ХХІІ Всеукраїнський конкурс знавців Корану

У Києві відбудеться ХХІІ Всеукраїнський конкурс знавців Корану - фото 1
У Києві в Ісламському культурному центрі 19–21 листопада відбудеться ХХІІ Всеукраїнський конкурс знавців Корану.

Про це повідомляє Іслам в Україні.

Захід організовують Українська асоціація з вивчення Корану за підтримки ДУМУ «Умма» та Конгресу мусульман України.

До участі в конкурсі запрошують громадян України (без обмежень статі й віку) та іноземців, що легально перебувають Україні.

За традицією, десятки й сотні мусульман в Україні щороку беруть участь у місцевих, міських, обласних і всеукраїнських конкурсах читців Корану. Серед конкурсантів — чоловіки, жінки, підлітки й навіть діти.

Найкращі знавці отримують грошові призи, а кожен учасник незалежно від результату — відповідний сертифікат і пам'ятний подарунок.

Претенденти на звання найкращого читця змагатимуться у читанні Священного Корану напам’ять. Передбачено п’ять рівнів складности: декламація всього Корану, 15, 10, 5 і 2 джузи.

Компетентне журі оцінюватиме знання тексту, відповідність декламації правилами таджвіду, розуміння значення аятів і готовність навчати Корану інших.

"Проводячи такі конкурси, українські мусульмани виявляють вірність традиції заучування й читання Корану, що існує понад чотирнадцять століть, від часів пророка Мухаммада (мир йому і благословення). Саме завдяки їй удалося зберегти ісламську спадщину й донести священний текст до наших часів без спотворень і змін. За будь-яких умов, навіть за відсутности паперових, електронних чи будь-яких інших носіїв інформації, поки житиме хоч один хафіз Корану — звучатиме слово Послання", - йдеться на сайті.

Конкурс розпочнеться о 10:00. Реєстрація та підтвердження участи — від 09:00 19 листопада 2021 року.

Зареєструватися для участи можна на сторінці події в соцмережі «Фейсбук».

Номер для довідок: (044) 490-99-00.

У Києві відбудеться ХХІІ Всеукраїнський конкурс знавців Корану - фото 82285