• Головна
  • Новини
  • У Києві з'явилися 17 білбордів з висловами пророка Мухамеда...

У Києві з'явилися 17 білбордів з висловами пророка Мухамеда

03.02.2015, 14:17
У Києві з'явилися 17 білбордів з висловами пророка Мухамеда - фото 1
На них наведено хадиси про ставлення мусульман до інших людей з метою відповіді на запитання «Що про це говорить іслам».

білборди.pngУ столиці України з'явилися 17 білбордів з висловами ісламського пророка Мухамеда. На них наведено хадиси про ставлення мусульман до інших людей з метою відповіді на запитання «Що про це говорить іслам», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.com.ua.

На білбордах написано: «мене послано лише для того, щоб довести моральність до досконалості», «будь милостивий до тих, хто на землі — і змилується над тобою Той, Хто на небі», «...а найкращим з вас є той, хто найкраще ставиться до своєї сім'ї».

У пострадянських суспільствах існує безліч стереотипів про мусульман, про їх ставлення до сім'ї і суспільства. Крім того, людей турбує питання «чому ж насправді навчає іслам» після трагічних інцидентів, у яких фігурують люди, які маскують свої наміри і вчинки ісламськими гаслами. Так трапилося і після трагедії в редакції журналу «Шарлі Ебдо».

Поширюючи правдиву інформацію про Мухамеда і його вчення керувалася одна з мусульманських громад Києва, замовляючи вищезгадані білборди.

"Більшість українців-немусульман ніколи всерйоз не замислювалися, чим живуть їхні співвітчизники-мусульмани — і ось хвиля національного єднання руйнує сформовані раніше бар'єри байдужості між людьми, які починають усвідомлювати, наскільки спільними були їх цінності протягом усього часу", - пише сайт "Іслам в Україні".

Подібна ініціатива вже реалізовувалася в Україні: кілька років тому асоціація «Альраід» організувала розміщення подібних білбордів у Сімферополі, а громада мусульман Дніпропетровська оплатила розміщення декількох білбордів і лайтбоксів з хадисом «Рай знаходиться під ногами ваших матерів» у своєму місті.